Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Drzwi
SMART

Barański Smart to drzwi do zadań specjalnych. Cechują je wyjątkowe parametry w zakresie antywłamaniowości, akustyki oraz przeciwpożarowości. Zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniami, jednocześnie chronią przed hałasem oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia w przypadku pożaru.
piktogram
piktogram2
piktogram3
piktogram4
piktogram5

Kolory:

blank

Szerokość drzwi: 75 80 85 90

Wysokość skrzydła Hs [mm]: 199 202 205

Co wyróżnia drzwi SMART

Drewno to podstawa

Konstrukcja drzwi Barański Smart wykonana jest z drewna sosnowego klejonego warstwowo i wzmacniana dodatkowymi stalowymi profilami, co nadaje drzwiom niezwykłą trwałość oraz odporność na wypaczenia. Środek skrzydła wzbogacany jest także o specjalny pakiet wyciszający, gwarantujący wysoką izolację akustyczną.

Dodatki z wyższej półki

Starannie dobieramy nie tylko materiały i półprodukty, ale także dodatki takie jak zamki, klamki, wizjery czy zawiasy. Bezpośrednio wpływa to na długie i bezpieczne użytkowanie. W standardzie drzwi klatkowe wyposażone są dwa niezależne zamki punktowe oraz anodowaną klamkę Medos Warszawa dostępną w trzech kolorach.

Estetyka wykończenia

Drzwi w standardzie wykańczane są grubymi oraz odpornymi na ścieranie okleinami syntetycznymi PCV. Zwraca uwagę także unikalna technologia okleinowania bez łączeń na krawędziach przylgi, która jest kluczowa dla estetyki wykonania. Drzwi mogą być również lakierowane kryjącymi kolorami palety RAL. Standardowa paleta zawiera ponad 200 kolorów, więc wybór jest ogromy.

blank

linia

MODERN

blank

linia

INOX

blank

linia

CLASSIC

blank

linia

RETRO

blank

ościeżnica

STAŁA

ościeżnica

REGULOWANA

panele

OZDOBNE

progi

DRZWI KLATKOWYCH

blank
blank

Chcesz poznać różne rozwiązania konstrukcyjne, różne design drzwi zewnętrznych pobierz katalog.

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

blank
Scroll to Top