Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Brama przemysłowa

Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI to maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo przy zachowaniu spójności estetycznej wszystkich elementów. Zaprojektowaliśmy je tak, by ich praca nie kolidowała z ruchem wewnątrz obiektu przemysłowego, a ich obsługa była wygodna i sprawna w każdej sytuacji. Stworzyliśmy szereg rozwiązań dedykowanych różnego typu obiektom. Wybierz bramy najlepiej dopasowane do charakteru Twojego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz bramy: segmentowe, roletowe i podwieszane.

MakroPro 2.0 MakroPro ALU 2.0

Gwarancja najwyższej jakości

Każdy element bram serii MakroPro 2.0 został stworzony z największą dbałością o szczegóły i świadomością, że przed gotowym produktem będą stawiane wysokie wymagania. Zastosowane przez nas unikalne w skali rynku rozwiązania technologiczne gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałość całej konstrukcji, a także łatwość montażu i serwisowania. Brama dostępna w wersji stalowej i aluminiowej.

MakroPro 100 2.0 i MakroPro ALU 100 2.0.

Dłuższa funkcjonalność

Bramy przemysłowe MakroPro 100 2.0 i MakroPro ALU 100 2.0 – dzięki zastąpieniu tradycyjnych sprężyn
nowoczesnym układem napędowym – mogą wykonać aż 100 000 cykli!

blank

Typy prowadzeń dla Twojej hali

Rozwiązania, które umożliwiają płynną komunikację

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI można zamontować w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Zastosowanie odpowiedniego prowadzenia umożliwia dopasowanie bramy do wymagań budynku. W zależności od warunków zabudowy dostępne są różne typy prowadzeń.

blank
blank
blank
blank

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

blank
Scroll to Top