Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Drzwi Ukryte w ścianie

Coraz większą popularnością cieszą się drzwi ukryte w ścianach. Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Dowiedz się, jakie możliwości aranżacyjne dają niemalże niewidoczne drzwi i przekonaj się sam!

Drzwi zlicowane ze ścianą dobrze sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, jednak i miłośnicy klasyki chętnie stawiają na takie rozwiązanie.
Na czym polega ich wyjątkowość?
Na tym, że granica między drzwiami a ścianą ulega zatarciu, a skrzydło drzwiowe wtapia się w ścianę. Brzmi ciekawie? Zobacz, jak wygląda to w praktyce.

Z jakich rozwiązań możesz skorzystać w przypadku drzwi ukrytych w ścianie

Chcesz ukryć drzwi w ścianie, ale nie wiesz jak? Istnieje kilka sposobów, które pomogą Ci osiągnąć niemal niewidoczny efekt. Możesz pomalować drzwi w kolorze ściany lub okleić je tapetą, aby jak najlepiej dopasowały się do otaczającej przestrzeni. Jednak najważniejsze w tym przypadku jest ukrycie ościeżnicy aluminiowej, która może stanowić trudność w procesie ukrywania drzwi.

Drzwi ukryte w ścianie to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Ich główną cechą charakterystyczną jest fakt, że są one niemalże niewidoczne i doskonale wpisują się w otoczenie, nie rzucając się zbytnio w oczy.

Rodzajów drzwi ukrytych w ścianie jest kilka. Jednym z najpopularniejszych jest model przesuwany, który umożliwia oszczędność miejsca, ponieważ nie wymaga skrzydeł drzwiowych otwieranych na zewnątrz lub do środka pomieszczenia. Innym rodzajem drzwi ukrytych w ścianie są modele harmonijkowe, które składają się z kilku skrzydeł i pozwalają na otwarcie tylko części przestrzeni.

Drzwi ukryte w ścianie znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, gdzie liczy się prostota formy oraz elegancki wygląd. Dzięki temu, że drzwi te są niemalże niewidoczne, sprawiają wrażenie, że pomieszczenie jest większe i bardziej przestronne. Dodatkowo, drzwi ukryte w ścianie pozwalają na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ponieważ nie zajmują ona dodatkowego miejsca przy otwieraniu lub zamykaniu.

Zalety drzwi ukrytych w ścianie to przede wszystkim ich nowoczesny i elegancki wygląd, który idealnie wpisuje się w minimalistyczne aranżacje wnętrz. Dodatkowo, drzwi te pozwalają na oszczędność miejsca i lepsze wykorzystanie przestrzeni. Drzwi ukryte w ścianie są też bardzo praktyczne, ponieważ można je łatwo i bezproblemowo otwierać i zamykać. Oczywiście, warto pamiętać o tym, że montaż takich drzwi wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności, dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

realizacja

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

blank
Scroll to Top