Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Drzwi
WIŚNIOWSKI

Drzwi to ten element domu, z którym spotykamy się najczęściej. Widzą go również wszyscy nasi goście. Ogrodzenie i fasada robią „pierwsze wrażenie” na zewnątrz. Drzwi natomiast są równocześnie częścią dwóch przestrzeni – otoczenia i wnętrza domu. Dlatego ich wybór jest niezwykle ważny – muszą łączyć wizualnie to, co znajduje się w środku budynku z tym, co stanowi jego fasadę i otoczenie.
Każdy budynek jest inny, dlatego drzwi marki WIŚNIOWSKI możesz w pełni spersonalizować. W ten sposób zadbasz nie tylko o komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny, ale również podkreślisz wyjątkowość Twojego domu.

Kolory:

blank

Szerokość drzwi: 80 90 90N 

Wysokość skrzydła [mm]: 2080 2100

Kolekcja CREO

blank

BEZPIECZEŃSTWO

Odporność na włamanie drzwi CREO w klasie RC2 i RC3 potwierdzona badaniami Instytutu IFT Rosenheim.

DŹWIĘKOSZCZELNOŚĆ

Drzwi CREO redukują w pomieszczeniach hałas docierający z zewnątrz, co zapewnia komfort akustyczny.

TERMOIZOLACJA

Współczynnik przenikania ciepła Ud na poziomie od 0,8 W/m2K dla drzwi CREO o wymiarach referencyjnych 1400 x 2500 mm z panelem pełnym.

DESIGN

Drzwi CREO to uniwersalne wzornictwo, ale również możliwość zaprojektowania indywidualnego wzoru na bazie drzwi 300.

STABILNOŚĆ

Dla drzwi CREO uzyskano najwyższą, 3. klasę klimatyczną wg normy PN-EN 12219:2001. Badania dla klimatów E i D.

KLASA EKSKLUZYWNA

Aluminiowe drzwi CREO już w standardzie oferują wysoką jakość materiałów, bezpieczeństwa i trwałości, co pozwala umieścić je w najwyższej klasie produktów tego segmentu.

Kolekcja NOVA

blank

Poznaj drzwi NOVA

NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kolekcja zawiera 39 zdefiniowanych wzorów, z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL mat struktur, dekorów oraz oklein drewnopodobnych.
W standardowym wyposażeniu znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który dzięki ryglowaniu w trzech punktach jednocześnie gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru. Wysoki parametr wodoszczelności pozwala zamontować drzwi NOVA nawet w miejscach niezadaszonych, bez obaw o ich wytrzymałość.

blank

Chcesz poznać różne rozwiązania konstrukcyjne, różne design drzwi zewnętrznych pobierz katalog.

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

blank
Scroll to Top