Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Rolety

Rolety do okien to nie tylko element dekoracyjny, ale również bardzo funkcjonalny dodatek do każdego pomieszczenia. Pozwalają na regulację ilości światła wpadającego do pokoju oraz na utrzymanie prywatności wewnątrz domu. Dodatkowo, dzięki specjalnym materiałom zastosowanym w produkcji rolet, można kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, co z kolei przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania lub klimatyzacji. Rolety są łatwe w montażu i obsłudze, a ich estetyczny wygląd z pewnością doda uroku Twojemu wnętrzu.

Kolory

Rolety upk 90

Rolety tego typu doskonale nadają się do nowego budownictwa – budynek w stanie surowym, który nie ma jeszcze tynków zewnętrznych.

Montaż do wnęki z moskiterą

Montaż na mur z moskiterą

Montaż na nadprożu z moskiterą

Rolety slk45

Rolety tego typu nadają się do budynków wykończonych z zewnętrznym tynkiem.

Montaż do wnęki odwrócony z moskiterą

Montaż do wnęki z moskiterą

Montaż na mur z moskiterą

Montaż na nadprożu z moskiterą

Dostępne systemy sterowania roletami

  1. Rolety zewnętrzne sterowane ręcznie – których mechanizm wykorzystuje taśmę lub korbę. Jest to najtańsze rozwiązanie, stosowane w każdej rolecie osobno (co uniemożliwia grupowe sterowanie roletami). Aby roletę ponieść lub opuścić należy użyć siły.

  2. Sterowanie radiowe roletami, w przeciwieństwie do sterowania ręcznego, na etapie podłączania nie wymaga kucia ścian budynku i przeprowadzania przewodów.

  3. Sterowanie roletami pilotem – wybierając taki mechanizm, możesz wygodnie zarządzać położeniem osłon zewnętrznych, z dowolnego miejsca w domu.

  4. Dzięki systemowi Smart Home, sterowanie roletami z telefonu możliwe jest niemal w każdym miejscu na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu i dedykowana aplikacja, aby zagwarantować zdalne sterowanie roletami zewnętrznymi.

Chcesz poznać różne rozwiązania konstrukcyjne, różne design drzwi zewnętrznych pobierz katalog.

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

Scroll to Top