Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Montaż zostaw nam

Doświadczenie ekip montażowych

Nasze produkty oddajemy do montażu w ręce firm montażowym, z którymi współpracujemy od wielu lat, co ma zagwarantować montaż profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów. Nasi montażyści posiadają wysokie kwalifikacje dzięki odbytym licznym szkoleniom prowadzonym przez producentów. Prowadzone przez nasz salon okresowe certyfikacje i audyty na placach budów dają również naszym handlowcom pewność, że rozpoczęty proces obsługi klienta, aż do wprowadzenia się do nowego lub remontowanego domu, zakończy się pełnym powodzeniem bez niepotrzebnych niespodzianek.

Oszczędność

Zakup produktów wraz z montażem oznacza oszczędność na podatku VAT (8% zamiast 23% w przypadku zakupu bez montażu).

Techniki montażu i użyte materiały

Nasi montażyści wykorzystują na co dzień profesjonalne materiały i narzędzia renomowanych marek, rekomendowane przez naszych dostawców. Standardem podczas montażu okien oraz drzwi jest montaż trójwarstwowy, często zwany potocznie „ciepłym montażem”.

Jesteśmy gorącymi zwolennikami tej metody a obiekcje i wątpliwości naszych klientów staramy się rozwiewać odsyłając licznych publikacji, do obowiązujących norm budowlanych, zaleceń producentów, przekonanych klientów oraz inwestycji, na których skutki rezygnacji z tej metody przyniosły opłakane skutki.

Bezpieczeństwo dostawy

Klienci, którzy zakupili w naszym salonie produkty wraz z montażem, nie muszą się martwić o ich kłopotliwe magazynowanie i bezpieczny transport; koszty takiego transportu bierzemy na siebie nie obciążając dodatkowo budżetu naszych klientów.

Gwarancja na montaż 24 miesiące

Nasze ekipy montażowe udzielają 2-letniej gwarancji na wykonywane prace montażowej; wykonując montaż we własnym zakresie lub zlecając montaż komuś innemu takiej gwarancji możemy już nie mieć, narażając produkt na uszkodzenie lub wadliwe działanie.

Bezpłatna regulacja w ramach udzielonej gwarancji

Produkty zamontowane przez naszych montażystów, jeśli zajdzie taka potrzeba, podlegają bezpłatnej regulacji w okresie do 2 miesięcy od montażu. Po tym okresie również świadczymy usługi regulacji zakupionych u nas produktów, przy czym jest to już usługa odpłatna.

Konfiguracja produktów, programowanie

W ramach usługi montażu możemy zaoferować również programowanie i konfigurację systemów sterowania bramą, roletami czy żaluzjami, również w ramach systemu Domu Inteligentnego.

Pomiar i oględziny

W przypadku zakupu naszych produktów wraz montażem zalecamy wizytę montażysty, która daje gwarancję prawidłowości zamówienia oraz wyeliminowanie pomyłek, również tych ze strony klienta.

blank
Scroll to Top