Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Dlaczego rozwiązania smart home są warte uwagi

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania smart home. Są one wyjątkowo wygodne i z pewnością wpływają na podwyższenie standardu życia. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz masz gwarancję bezpieczeństwa.

 

Brama garażowa, drzwi zewnętrzne, tarasowe czy furtka ogrodzeniowa w wersji smart home, które można sterować bezpośrednio za pośrednictwem telefonu pozwalają na pełen komfort i bezpieczeństwo.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie musisz się już martwić i zastanawiać, czy zamknąłeś bramę wyjeżdżając do pracy, ponieważ możesz sprawdzić to za pomocą aplikacji. Gdy dziecko zapomni kluczy, możesz otworzyć mu bramę i drzwi. Rozwiązanie smartCONNECTED daje możliwość wykorzystania geolokalizacji, dzięki któremu brama sama zacznie się otwierać, gdy będziesz się do niej zbliżać.

 

Rozwiązania smart home pozwalają wzajemnie się komunikować z pozostałymi użytkownikami. Możliwość sprawdzenia czy dzieci wychodząc do szkoły zamknęły drzwi gwarantują ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Scroll to Top