Narcos

Drzwi Stalowe WIŚNIOWSKI

Drzwi Stalowe WIŚNIOWSKI

Wielowariantowość drzwi stalowych WIŚNIOWSKI, pozwala nam na dostosowanie drzwi do każdego obiektu i nawet najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania. Oferujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne jedno i dwuskrzydłowe, drzwi automatyczne, przesuwane i wahadłowe w każdym dopuszczalnym wymiarze.

Drzwi Stalowe Wewnętrzne

Wykonane z profili stalowych bez przegrody termicznej. Wypełnienie skrzydła: szyba bezpieczna pojedyncza lub panel ocieplony izolacją 20 mm. Konstrukcja spawana. Rama i skrzydło malowane proszkowo farbą podkładową i nawierzchniową. Uszczelki przymykowe montowane wewnątrz i na zewnątrz skrzydła, na całym obwodzie skrzydła i ościeżnicy oprócz progu.

Drzwi Stalowe Zewnętrzne

Wykonane z profili stalowych z przegrodą termiczną. Wypełnienie skrzydła: szyba bezpieczna zespolona lub panel ocieplony izolacją 20 mm. Konstrukcja spawana. Rama i ościeżnica malowane proszkowo farbą podkładową i nawierzchniową. Uszczelki przymykowe montowane wewnątrz i na zewnątrz skrzydła, na całym obwodzie skrzydła i ościeżnicy oprócz progu.

Drzwi Stalowe Przeciwpożarowe

Wykonane z profili stalowych z przekładką termiczną oraz wypełnieniem masą izolacyjną. Wypełnienie skrzydła: szyba przeciwpożarowa lub panel o odpowiedniej odporności ogniowej. Uszczelka modyfikowana EPDM na całym obwodzie oprócz progu. Możliwość wykonania w wersji dymoszczelnej z uszczelką opadającą w klasach Sm lub Sa wg normy PN-EN 13501-2:2008.

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu. Dla klientów poszukujących drzwi w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z palety RAL. Technologia malowania DEKOR umożliwia pokrycie powierzchni drzwi aluminiowych dowolnymi wzorami takimi jak struktura drewna czy kamienia. Drzwi aluminiowe i płaszczowe WIŚNIOWSKI® dostępne są również w okleinach drewnopodobnych.