Szklane drzwi w salonie – dobre czy złe rozwiązanie?

Szklane drzwi w salonie - dobre czy złe rozwiązanie

Drzwi szklane stają się coraz bardziej popularne. Przeważnie widywano je w filmach i w nowoczesnych norweskich pomieszczeniach. Świetnie wyglądały i dodawały pomieszczeniu klasy i elegancji. Dlaczego szklane drzwi to dobre rozwiązanie do naszych salonów? Warto jest przeczytać o kilku ich zaletach.

 

Większe pomieszczenie

Szklane drzwi świetnie nadają się do małych pomieszczeń. Dzięki ich konstrukcji oraz przeszkleniu wydaje nam się, że pomieszczenie jest znacznie większe. Idealnie spisują się w otwartym salonie.

 

Podział pokoju

Mając duży pokój często nie wiemy jak go wykorzystać. Warto jest podzielić go szklanymi drzwiami. Będzie wszechstronny, ale ze swoimi strefami. W bardzo fajny sposób możemy zrobić mały ogródek przy oknach. Rośliny nie będą wychodzić na zewnątrz, ponieważ drzwi będą oddzielały je od salonu.

 

Klasa i elegancja

Szklane drzwi dodają swojego uroku. Wiele firm, hoteli czy restauracji z nich korzysta. Dają poczucie klasy i elegancji. Można wybrać je według własnych upodobań, ponieważ jest wiele rodzajów szklanych drzwi. Są przezroczyste, matowe, a nawet z naniesionym wzorem. Taki wybór drzwi z pewnością pozwoli zaaranżować wnętrze w swoim stylu.

 

Ciemne wnętrza

Jeśli nasz salon jest ciemny, to warto jest zaopatrzyć się w szklane drzwi. Pomogą one rozświetlić pokój. Zwykłe drzwi zatrzymują promienie. Natomiast szklane nie, dzięki czemu w łatwy sposób można doświetlić pokój.

Drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.