ROLETY ZEWNĘTRZNE MIROLA & PORTOS

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I WYGODA

Firma Mirola oraz Portos posiadają bogatą ofertę rolet zewnętrznych. Różnorodność kolorystyczna pozwala na stworzenie idealnej kompozycji z oknami w każdym budynku. Rolety zabezpieczają pomieszczenie przed złodziejem, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność. Dodatkowo w letnim okresie chronią przed przed przegrzaniem. Rolety posiadają możliwość obsługi ręcznej lub całkowicie zautomatyzować.

Zalety rolet zewnętrznych

  • Komfort i wygoda
  • Bezpieczeństwo
  • Cisza i spokój
  • Wentylacja pomieszczeń
  • Prywatność
  • Zatrzymanie ciepła, które wpływa na zmniejszenie rachunków w okresie zimowym
  • Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi (słońce, wiatr, deszcz)

GWARANCJA

PROFESJONALNA OBSŁUGA

PRZEGLĄDY I SERWIS

ROLETA ZEWNĘTRZNA ST2000®

Roleta jest montowana na oknach lub elewacjach w już istniejących budynkach. Skrzynka jest ścięta pod kątem 45 stopni. Jest to najprostsze i najczęściej stosowane rozwiązanie rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest regulowana i jest zależna od indywidualnego wyboru długości rolet.

ROLETA ZEWNĘTRZNA RL2000®

Roleta RL2000 posiada charakterystyczną owalną budowę dzięki czemu jest jednym z najprostszych rozwiązań. Wielkość skrzynki jest zależna od indywidualnego wyboru długości rolety. Występuje bez moskitiery, jak również z moskitierą.

  • 6-cio komorowy system w ramie i skrzydle, zapewniający doskonałą izolację cieplną,
  • stalowe wzmocnienia w ramie i skrzydle, gwarantujące bardzo dobrą statyczność,

ROLETA ZEWNĘTRZNA OS2000®

Dzięki charakterystycznym półokrągłym kształtom nadaje oknu elegancki i niepowtarzalny wygląd. Długość rolety jest dobierana indywidualnie. Im dłuższa roleta tym większa puszka. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

ROLETA ZEWNĘTRZNA IT2000®

Jest to nietypowy rodzaj rolety, który łączy w sobie roletę zewnętrzną wraz z roletą nadstawną. Jej największą zaletą jest możliwość montażu bez rozwiercania otworów okiennych co pozwala na uzyskanie wizualnego efektu rolety nadstawnej.  W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM