ROLETY NADSTAWNE

ROLETY FIRMY PORTOS

Rolety nadstawne firmy Portos powstały w latach 90. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Portos stała się jednym z wiodących polskich producentów rolet. Rolety nadstawne bardzo często nazywane są również nasadkowymi. Możliwość ich montażu istniej jedynie podczas budowy domu, ponieważ puszka rolet jest nakładana na okno, dlatego nie ma możliwości ich późniejszego założenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ puszka rolet jest niewidoczna na zewnątrz a prowadnice są przykręcone do ramy okiennej

ROLETA NADSTAWNA MX1200®

MX1200 – rolety dedykowane do okien typu renowacyjnego i monoblock. Nietypowa budowa skrzynki z klapą rewizyjną od czoła daje możliwość montażu rolet na ramy okienne od 60 do 180 mm. Klapa jest bardzo starannie wykonana, dlatego doskonale się prezentuje. Dodatkowo obsługa rolet może być ręczna lub elektryczna.

ROLETA NADSTAWNA TL1000®

TL1000 – najczęściej są stosowane w nowym budownictwie, jak również modernizowanych budynkach. Pokrywa rewizyjna jest montowana od spodu skrzynki – co daje możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Istnieje możliwość montażu do okien których grubość ramy nie jest większa niż 95 mm. Obsługa rolet może być ręczna lub elektryczna.

ROLETA NADSTAWNA CC1000®

CC1000 pokrywa rewizyjna jest montowana od przodu skrzynki lub do okna, jednak grubość ramy okiennej nie może przekraczać 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Nie występują w wersji z moskitierą.

ROLETA NADSTAWNA TP1000K® z moskitierą

ROLETA NADSTAWNA TP1000K® z moskitierą

TP1000K to system doskonale pasujący do szerokich ram okiennych nawet do 188 mm (z poszerzeniem do 250 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. Istnieje możliwość dodania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od przodu (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Dodatkowo obsługa rolet może być ręczna lub elektryczna. W wersji z moskitierą zabezpieczają pomieszczenie przed owadami.

ROLETA NADSTAWNA TP1000K®

ROLETA NADSTAWNA TP1000K®

TP1000K to system który nadaje się na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Wykorzystując elementy poszerzające można zwiększyć głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm.  System TP1000K daje możliwość umiejscowienia klapy rewizyjnej od dołu

System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od przodu (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Można ją obsługiwać ręcznie lub elektrycznie.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM