Renowacja drewnianych okien


Jeśli masz okna drewniane, to pewnie wiesz, że od czasu do czasu wymagają one renowacji. Renowacja okien drewnianych przedłuża ich żywotność i trwałość. Zauważyłeś, że na Twoich oknach pojawiły się rysy lub innego rodzaju uszkodzenia? Nie martw się – tu pomoże renowacja okien drewnianych. Jednak kiedy z Twoimi oknami zaczyna dziać się coś niedobrego (na przykład: występują trudności z ich zamykaniem), powinieneś skonsultować się ze specjalistą, który podpowie Ci wszystkie możliwe rozwiązania.

Raz na jakiś czas warto dokładnie sprawdzić okna drewniane w celu wykrycia ewentualnych zmian. Warto mieć na uwadze, że wcześnie wykrycie jakichkolwiek uszkodzenia pozwala na samodzielnie i szybkie pozbycie się wad. Nie możemy lekceważyć żadnych uszkodzeń, gdyż z powodu uszkodzenia powłok ochronnych surowe drewno staje się wyeksponowane na działanie negatywnych warunków atmosferycznych, a co za tym idzie? Jeśli zignorujemy jakiekolwiek uszkodzenia, najprawdopodobniej będziemy musieli zainwestować później w nowe okna drewniane.

Okna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.