Mikea Tychy – Salon Sprzedaży, drzwi, okna, rolety

Parapety

Poszukujesz elementów wystroju wnętrz, które poza funkcjonalnością dodadzą pomieszczeniu elegancji i stylu? Parapety wewnętrzne to właśnie to, czego potrzebujesz! Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają trwałość oraz estetyczny wygląd. Są nie tylko funkcjonalne, ale i piękne, dzięki czemu stanowią doskonałą dekorację Twojego domu. Nie zwlekaj dłużej i zainwestuj w parapety wewnętrzne już dziś!

Parapety z konglomeratu

Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Ze względy na parametry zbliżone do marmuru, parapety z konglomeratu polecamy do wewnątrz. Parapety z konglomeratu są łatwe w utrzymaniu czystości, trwałe, eleganckie, w różnych barwach i rodzajach uziarnienia, w dowolnych wymiarach, na życzenie klienta. Dostępne grubości: 20 i 30mm

Parapety MDF

Parapety wykonane są z płyty wilgocioodpornej MDF o grubości 19, 25 lub 30 mm, która pokryta jest wysokiej jakości folią. Do wyboru jest kilka wzorów wykończenia krawędzi, oraz ponad 100 kolorów okleiny. Parapety mogą posiadać nietypowe kształty.

Chcesz zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu lub wymianę pieca?

Wnioski do nowej wersji Czystego Powietrza można już składać!
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dotację?
Odpowiemy na te i inne pytania oraz pomożemy we wszelkich formalnościach. W MIKEA Salon Sprzedaży przeprowadzamy konsultacje oraz wspieramy w uzyskaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze.
Przypominamy także, że współpracujemy z firmami z branży grzewczej i budowlanej, co pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę, również na wymianę pieca czy ocieplenie domu.

Scroll to Top