Najczęściej wybierane drzwi wewnętrzne


Na rynku można znaleźć wielu producentów drzwi, którzy oferują nam różne rozwiązania. Dzięki nim każdy może dopasować je do swoich pomieszczeń. Jakie najczęściej są wybierane?

 

Drzwi tradycyjne

Nie trzeba ich zbytnio przedstawiać, ponieważ każdy w domu je posiada. Mając dużo wolnego miejsca, nie musimy szukać innych rozwiązań, ponieważ te sprawdzą się idealnie. Jednak jeśli otwarte drzwi mocno przeszkadzają, warto jest pomyśleć o innych innowacyjnych rozwiązaniach. Pomogą one rozwiązać problem, który powstaje przeważnie w małych pokojach..

 

Drzwi łamane

Jeśli tradycyjne drzwi nie mogą spełnić swoich wymagań, warto jest pomyśleć o innym rozwiązaniu. Dobrym wyborem będą drzwi łamane, ponieważ zajmują mniej miejsca. Składają się przeważnie z dwóch części, lecz można spotkać je również w kilku elementach.

 

Drzwi przesuwne

Popularne są również drzwi przesuwne. Nie zajmują wiele miejsca, a świetnie spełniają funkcję. Dużo osób się na nie decyduje, jako zamiennik tradycyjnych drzwi. Jednak do ich otwarcia potrzeba trochę miejsca na ścianie. Niektóre można schować w ścianie, lecz trzeba o tym pomyśleć przed budową ścian działowych.

 

Drzwi szklane

Największą popularność zyskały drzwi szklane. Są montowane głównie w restauracjach, hotelach czy biurach. Jednak coraz częściej w domach jednorodzinnych. Idealnie pasują do salonu, ponieważ powiększają wizualnie pokój. Dzięki ich różnorodności można tworzyć ciekawe aranżacje. Świetnie sprawdzają również swoją funkcję w ciemnych pokojach. Potrafią je skutecznie rozświetlić.

 

Drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.