MONTAŻ STOLARKI DRZWIOWEJ

Oferujemy montaż stolarki drzwiowej. Mamy własną brygadę montażową, która dojeżdża do klienta, dokonuje pomiarów, demontuje starą stolarkę i montuje zakupione drzwi.

Aby zakupiona stolarka drzwiowa była długo i bezpiecznie eksploatowana, musimy zaplanować oraz wymierzyć otwór w murze, ustawić w nim drzwi i odpowiednio je wypoziomować, zamocować ościeżnicę i starannie ją uszczelnić. Na końcu sprawdzamy działanie drzwi, zamków i systemów alarmowych oraz właściwie je regulujemy. Staranność i dokładność wykonania tych czynności zagwarantują, że montowane przez naszą firmę drzwi, będą działać prawidłowo przez długi czas, a Państwo cieszyć się będą komfortem i bezpieczeństwem.

Sprawny i szybki montaż drzwi oraz ich wymiana stanowi dla nas podstawowy piorytet. Dlatego staramy każdą powierzoną nam prace rozpatrywać wpełni idyndywidualnie tak by montaż drzwi był dopasowany czasowo do klienta. Naszym standardem jest, by po każdym wykonanym zleceniu zostawić miejsce pracy tak jak zostało ono zastane.

montaż stolarki