Jakie drzwi zewnętrzne wybrać do domu?

jakie wybrać drzwi zewnętrzne

Dom to miejsce, w którym każdy chce czuć się bezpiecznie. Ze wszystkich składowych, zapewniających bezpieczeństwo w domu, drzwi wejściowe są na szczycie listy najważniejszych.

Na rynku jest bardzo wiele rodzajów drzwi.

Czym się kierować podczas wyboru odpowiednich drzwi?

Na pierwszym miejscu jest wspomniane bezpieczeństwo, a co za tym idzie trwałość. W dobie ekologicznych rozwiązań, należy również zwrócić uwagę na współczynnik przepuszczalności ciepła. Drzwi wejściowe są pewnego rodzaju wizytówką domu, dlatego aspekt wizualny odgrywa istotną rolę.

Nowoczesne budownictwo stawia na szczelność i ograniczenie strat ciepła. Największy procent tych strat odnotowuje się przez okna oraz drzwi. Z uwagi na energooszczędność, inwestycja w drzwi, które pozwalają na oszczędności, jest jak najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Nasze drzwi, są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które dzięki trwałości i wytrzymałości chronią przed dostaniem się do budynku niechcianych gości. Materiał wpływa również na walory estetyczne drzwi. Drzwi zewnętrzne narażone są na wpływ warunków atmosferycznych. Woda, wiatr, słońce oraz temperatura w dużym stopniu wpływają na wygląd i właściwości drzwi. Wyższa jakość materiałów zapewnia ładny wygląd drzwi na wiele lat.

Rzecz, która wydaje się oczywista, niestety często zdarza się, że o niej zapominamy jest strona, w którą drzwi powinny się otwierać. W ofercie występują drzwi otwierające się zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Wiele osób spiera się, które drzwi są lepsze. Można wymienić wady i zalety obu rozwiązań, więc wybór jest kwestią indywidualnych preferencji.

Z szybą czy bez?

Sporo modeli drzwi zewnętrznych posiada szyby. Wiele osób twierdzi, że drzwi z szybą nie zapewniają pełnego bezpieczeństwa, poza tym przez szyby ucieka bardzo dużo ciepła. Nie jest to w pełni zgodne z prawdą. W nowoczesnych drzwiach, zabezpieczenia antywłamaniowe i izolacja termiczna szyb są na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego często podpowiadamy naszym klientom, podczas wyboru odpowiednich drzwi, w taki sposób, żeby drzwi spełniały zarówno oczekiwania wizualne klientów, jak i zapewniały wysoką izolację termiczną i bezpieczeństwo w domu.

Drzwi

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM