Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
facebook

Drzwi MIKEA

Drzwi wejściowe MIKEA to produkt polski wytwarzany w niemal 100% z rodzimych komponentów w zakładzie produkcyjnym w Tychach.

Wykorzystywane są najczęściej w budownictwie jednorodzinnym, w budynkach wielorodzinnych z otwartą klatką schodową (galeriowcach) a także w obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach biurowych. Można stosować je również jako drzwi wejściowe wewnętrzne. Znakomicie sprawdzają się jako drzwi wejściowe z klatki schodowej do mieszkań w blokach, jak również jako drzwi wejściowe do wydzielonych powierzchni użytkowych w dużych obiektach budowlanych.

Wielką popularnością wśród naszych klientów cieszą się drzwi zewnętrzne MIKEA w wersji THERMIKA. Drzwi te posiadają bardzo wiele zalet, co sprawia, że chętnie są wybierane z naszej bogatej oferty. Współczynnik przenikalności cieplnej drzwi THERMIKA ( Ud=0,9 [W/m2*K] ) pozwala na stosowanie ich w budynkach energooszczędnych. Jako wyposażenie dodatkowe możemy zastosować m.in.: naświetla, doświetla, okucia, zamek listwowy, lub elektrozaczep.

Oprócz tych funkcji, drzwi zewnętrzne firmy MIKEA cechują się także niezwykle stabilną konstrukcją, dlatego też mogą mieć wiele przeznaczeń. To sprawia, że doskonale nadają się do zastosowania, jako drzwi wejściowe, ale także można użyć je, jako drzwi wewnątrzlokalowe.

Drzwi MIKEA produkowane są z doskonałej, jakości stalowej blachy ocynkowanej, która pokryta jest folia drewnopodobną. Wypełnienie stanowi sztywna pianka poliuretanowa. Ten typ materiału sprawia, że drzwi zewnętrzne firmy MIKEA mają bardzo wysoką odporność na wszelkie warunki atmosferyczne.