DRZWI ALUMINIOWE WIŚNIOWSKI

Wielowariantowość drzwi aluminiowych WIŚNIOWSKI, pozwala nam na dostosowanie drzwi do każdego obiektu i nawet najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania. Oferujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne jedno i dwuskrzydłowe, drzwi automatyczne, przesuwane i wahadłowe w każdym dopuszczalnym wymiarze.

  • Drzwi Aluminiowe Wewnętrzne
  • Drzwi Aluminiowe Zewnętrzne
  • Drzwi Aluminiowe Przeciwpożarowe

Drzwi Aluminiowe Wewnętrzne

Wykonane z profili Aluprof MB 45 bez przegrody termicznej. Wypełnienie skrzydła: pojedyncza szyba bezpieczna lub panel z blach ocynkowanych ocieplony izolacją 20 mm.Uszczelki przyszybowe. Rama i skrzydło malowane proszkowo lub oklejane folią Renolit. Uszczelnienie gumowe na całym obwodzie.M ożliwość wykonania w wersji dymoszczelnej z uszczelką opadającą i samozamykaczem.

Drzwi Aluminiowe Zewnętrzne

Wykonane z profili Aluprof MB 60 lub MB 70 z przegrodą termiczną. Wypełnienie skrzydła: szyba zespolona lub panel z blach ocynkowanych ocieplony izolacją 30 mm. Uszczelki przyszybowe. Rama i skrzydło malowane proszkowo lub oklejane folią Renolit. Uszczelnienie gumowe na całym obwodzie. Możliwość wykonania w 2 lub 3 klasie antywłamaniowej wg PN-ENV 1627:2006

Drzwi Aluminiowe Przeciwpożarowe

Wykonane z profili aluminiowych z przegrodą termiczną Aluprof MB 78 EI. Wypełnienie skrzydła: szyba pojedyncza, zespolona przeciwpożarowa lub panel o odpowiedniej odporności ogniowej. Rama i skrzydło malowane proszkowo. Uszczelnienie gumowe na całym obwodzie. Możliwość wykonania w wersji dymoszczelnej z uszczelką opadającą w klasach Sm lub Sa wg normy PN-EN 13501-2:2008.

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu. Dla klientów poszukujących drzwi w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z palety RAL. Technologia malowania DEKOR umożliwia pokrycie powierzchni drzwi aluminiowych dowolnymi wzorami takimi jak struktura drewna czy kamienia. Drzwi aluminiowe i płaszczowe WIŚNIOWSKI® dostępne są również w okleinach drewnopodobnych.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM