Drzwi aluminiowe – wady i zalety


Co raz częściej słyszy się w ostatnich czasach o drzwiach aluminiowych w domu, czy są one naprawdę tak dobre czy może lepiej wybrać tradycyjne drzwi drewniane.

Otóż drzwi aluminiowe są nie tylko nowoczesne i designerskie, ale ich funkcje naprawdę doskonale się sprawdzają w codziennym użytkowaniu.

Przede wszystkim są solidne, wygodne i ciepłe. Nie wymagają konserwacji, jak drzwi drewniane, które z czasem od warunków pogodowych ulęgają zniszczeniu. Są bardzo lekkie oraz posiadają specjalna warstwę termoizolacji, dlatego chętnie są wykorzystywane w domach energooszczędnych oraz pasywnych. Dodatkowo posiadają specjalne zabezpieczenia antywłamaniowe, dlatego chronią nasze bezpieczeństwo a my możemy spać spokojnie.

Jedna z największych wad drzwi aluminiowych jest bez wątpienia ich cena, która jest znacznie wyższa od tradycyjnych drzwi. Dodatkowo są one słabo odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak zarysowania czy wgniecenia, dlatego szczególnie należy na nie uważać.

Drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.