Dlaczego warto wybrać rolety nadstawne?

Dlaczego warto wybrać rolety nadstawne

Najczęściej wybieranymi roletami zewnętrznymi są rolety nadstawne. Montaż rolet nadstawnych należy uwzględnić już na etapie planowania i projektowania budynku.  Możemy je również zamontować w budynkach już istniejących.

Montaż rolety nadstawnej wykonywany jest w dwóch etapach:

W pierwszym etapie roleta montowana jest bezpośrednio do okna. Drugi etap polega na zainstalowaniu skrzyni rolety nastawnej w otworze okiennym. Warto zainwestować w roletę zewnętrzna, ponieważ stanowi doskonałą barierę przed słońcem, wiatrem, deszczem i przed innymi zjawisk atmosferycznymi. Dzięki roletom zapobiegniemy nadmiernemu nagrzewaniu się mieszkania. Promienie słoneczne odbijają się od rolet zewnętrznych zanim dotrą do pomieszczenia. Zapewniają dobrą izolację termiczną zimą, zapobiega uciekaniu ciepła z pomieszczenia. Są idealne dla osób, które cenią sobie prywatność. Rolety zewnętrzne przede wszystkim dają poczucie bezpieczeństwa. Mogą również służyć antywłamaniowo. Rolety dostępne są w różnych kolorach dzięki czemu bez problemu wybierzesz kolor, który będzie współgrał z kolorem elewacji. Stanowią element dekoracyjny naszego domu.

Rolety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.