Dlaczego warto współpracować z nami?


Poszukując firmy, w której chcemy kupić dany towar lub usługę, czy partnerów biznesowych bardzo szczegółowo sprawdzamy z kim mamy do czynienia. Sprawdzamy wiarygodność firmy w najbliższym środowisku, szukamy różnych opinii w Internecie. Nic dziwnego! Chcemy wiedzieć, czy warto zaufać ludziom i podjąć z nimi współpracę.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment i dbamy o to by był wysokiej jakości.

Nasze doświadczenie pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających klientów, pomagamy wybrać odpowiedni asortyment. Zajmujemy się sprzedażą okien oraz drzwi od wielu lat. W naszym salonie znajdą Państwo również bramy i ogrodzenia.

Ze względu na kosztowność asortymentu, którym dysponujemy wprowadziliśmy również usługę montażu zakupionego u nas asortymentu.

Zakup okna, drzwi, czy bramy to tylko początek. Możemy wydać ogromne sumy pieniędzy a okaże się, że po zamontowaniu, wskazane parametry są jedynie fikcją.

Dlaczego się tak dzieje?

Montaż odgrywa kluczową rolę! Oferując usługę montażu, mamy pewność, że okna bądź drzwi będą dobrze zamontowane i zachowają wszystkie właściwości. Taka gwarancja dla klientów powoduje, że nie tracą oni pieniędzy a my zyskujemy lojalność.

 Przedstawiając Państwu ofertę, podchodzimy do każdego z klientów indywidualnie, by w jak najlepszy sposób spełnić oczekiwania. Pozwala nam na to również bardzo szeroki asortyment.

 Stale udoskonalamy i urozmaicamy ofertę podążając za najnowszymi trendami z branży.

Nasza oferta przewiduje różne produkty, wzory i kolory, dlatego każdy znajdzie coś co będzie odpowiadało jego preferencją.

MIKEA TYCHY

Sprawdź !