Dlaczego warto kupić okna wraz z montażem?


Idąc do salonów sprzedaży okien, liczymy na fachową pomoc sprzedawcy. Nie każdy zna się na wszystkich specyfikacjach związanych z oknami. Przychodzi nareszcie chwila, w której podjęliśmy decyzję o zakupie i… Nie znamy dokładnych wymiarów.

To jest pierwszy argument przemawiającym za wyborem opcji montażu okien razem z zakupem. Profesjonaliści dokładnie wymierzą okna, żeby były idealne dopasowane do otworu okiennego.

Dokładny wymiar to podstawa szczelności okien. Niestety wiele osób nie jest świadoma lub zapomina o tym, że nieprawidłowy wymiar (zbyt małe okno) może spowodować, że nawet najkosztowniejsze okno przyczynia się do utraty niemal wszystkich parametrów. Drogie okno, może charakteryzować się gorszymi parametrami niż te najtańsze okna.

 Zakup okna z montażem gwarantuje przyjęcie ewentualnych reklamacji. Montując okno we własnym zakresie, popełnienie jakiegokolwiek błędu podczas montażu wyklucza możliwość reklamacji.

Zabezpieczenie przerzucania odpowiedzialności za jakiekolwiek wady w tym przypadku niezwykle się przydaje. Zapewniamy sobie pewność, że ewentualne błędy popełnione przez firmę zostaną naprawione.

Osoby, które montują okna w takich firmach to doświadczone osoby, które zazwyczaj nie popełniają błędów, jednak każdy jest tylko człowiekiem.

Zakup z montażem odejmuje nam również problemu z dostarczeniem okien.

MIKEA TYCHYOkna

Sprawdź !