Dlaczego dźwiękochłonność drzwi jest taka ważna?

Dlaczego dźwiękochłonność drzwi jest taka ważna

Na co dzień spotykamy się z nadmiernym hałasem. W dużym mieście na każdym kroku coś lub ktoś powoduje hałas. Z ulicy, od tramwajów, krzyczący ludzie… mamy już czasami tego dość. Marzymy o powrocie do naszego cichego mieszkania, w którym będziemy mogli się zamknąć w naszych czterech ścianach i odpocząć po ciężkim dniu. Ale co to? A no tak, sąsiedzi! Nawet w naszym domu nie możemy odpocząć. Nie jest to do końca prawda. W dzisiejszych czasach wszystko się rozwija. Problem z hałasem z klatki schodowej? Nie ma problemu! Wystarczy wymienić drzwi, które są lepiej wygłuszone.

Przeciętny poziom hałasu na ulicy to około 70 dB. Optymalne warunki dla człowieka to około 40 dB za dnia i 30 dB nocą, dlatego warto zadbać o dobre wyciszenie naszego domu! W naszej firmie dbamy o dobre wyciszenie naszych drzwi. Chcemy przecież aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i mogli spać spokojnie. Dzięki wygłuszeniu nie musimy wysłuchiwać już rozmów naszych sąsiadów. Ograniczy to też hałas z remontów, a jeśli mieszkamy w domku jednorodzinnym to hałas z ulicy.

Wygłuszenie drzwi = lepsza wydajność?

W dzisiejszych czasach śpimy coraz mniej. Dużo pracy, a czasu tak mało, dlatego często nie śpimy tyle ile potrzebujemy. Sprawia to, że jesteśmy mniej wydajni, a co jeśli dodatkowo nie możemy zasnąć przez hałas z zewnątrz? Nasz czas wypoczynku się skraca przez co nie mamy sił na nic. Z pomocą przychodzą nam drzwi MIKEA! Dzięki wymianie drzwi, które mają większy stopień wygłuszenia oszczędzimy sobie niepotrzebnych nerwów. Będziemy mogli szybciej zasnąć i już żadne hałasy nie będą nam w stanie przerwać snu!

Drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź !