Czym się kierować kupując okno do kuchni?


Kuchnia jest równie istotnym pomieszczeniem w domu, co salon, czy sypialnia. Ważne jest, aby ją odpowiednio zaprojektować pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Najwięcej problemów zazwyczaj sprawia wybór okna kuchennego, które powinno nie tylko pasować stylem do wnętrza, ale także do znajdujących się w nim mebli.

Nie bez znaczenia jest więc zakup sprzętów AGD oraz szafek w pierwszej kolejności lub chociaż samo zaprojektowanie kuchni. Źle dobrane okno do wnętrza może sprawić więcej kłopotów niż się wydaje. Brak możliwości otwarcia go na oścież, o ile ma taką funkcję, będzie wymagało przynajmniej przemeblowania, a w najgorszych wypadku zakupu nowego wyposażenia do kuchni.

Bardzo istotne podczas wyboru okna kuchennego jest dobranie koloru oraz materiału, z jakiego będą wykonane ramy. Najczęściej są to białe z PCV, jednak dzięki możliwości stworzenia różnych mieszanek kolorystycznych w czasie produkcji framug z tworzywa sztucznego, mogą one imitować drewno lub mieć barwę dostosowaną do wystroju wnętrza.

Okna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota 9:00-13:00

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Adresy i nr telefonów na dole strony.