Czy przy wymianie drzwi wewnętrznych ościeżnicę też należy wymienić?

Czy przy wymianie drzwi wewnętrznych ościeżnicę też należy wymienić

Decydując się na remont wnętrza naszego mieszkania, powinniśmy zdawać sobie sprawę, że w wielu przypadkach niewielkie zmiany lub naprawy mogą być niewystarczające. Bardzo często potrzebne będą poważniejsze prace, które pozwolą na osiągnięcie znacznie lepszego efektu niż tylko odświeżenie koloru na ścianach lub zmiana paneli na podłodze.

Co warto zmienić w mieszkaniu podczas remontu?

Jednym z elementów gruntownego remontu, który potrafi zaważyć na ostatecznym efekcie naszych prac, jest wymiana drzwi wewnętrznych. Stare i zaniedbane drzwi bardzo często psują efekt nawet gruntownych remontów wnętrz. Warto wspomnieć, że sama zmiana drzwi w niektórych przypadkach może być niewystarczająca. Powinniśmy także zdecydować się na wymianę ościeżnic.

Czy przy wymianie drzwi wewnętrznych ościeżnicę też należy wymienić?

Wymiana ościeżnic nie zawsze jest wymagana. Jeżeli dobrze dobierzemy drzwi m.in. ich kolor oraz rozmiar, a sama ościeżnica nie jest uszkodzona, to nie musimy jej wymieniać. Inaczej ma się sprawa z niewymiarowymi drzwiami i bardzo starymi futrynami. W takim wypadku kompletna wymiana jest jedynym rozsądnym wyborem.

Nowości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.