Czy można wstawić nowe drzwi w stara ościeżnice?


Bardzo często w naszym życiu dochodzi do sytuacji, kiedy postanawiamy zrobić remont i odnowić nasze cztery kąty. Gdy dochodzi do wymiany drzwi zadajemy sobie pytanie czy istnieje konieczność wymiany ościeżnicy czy spokojnie możemy wykorzystać starą?

Stare i mało estetyczne drzwi wymienione na nowe zdecydowanie nadają wnętrzu świeżości i nowoczesnego charakteru. Warto dopasować drzwi tak, aby wizualnie pasowały do całości wnętrza.

Wymiana samych drzwi nie należy do trudnych czynności pod warunkiem, ze idealnie pasują do starych ościeżnic. Jeżeli stare drzwi miały standardowy rozmiar i kupujemy nowe takie same raczej nie powinno być z tym większego problemu, zakładając ze maja taki sam rozstaw.

Jeżeli jednak nasze drzwi wizualnie całkowicie odbiegają od stanu w jakim znajduje się ościeżnica, warto pomyśleć o jej wymianie niż wstawieniu ich na siłę, ponieważ efekt końcowy i tak będzie niezadowalający.

Drzwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 zmieniamy godziny otwarcia Salonu.

Poniedziałek – Piątek 8.00-16.00

Sobota – nieczynne

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Adresy i nr telefonów na dole strony.

Informujemy że wszystkie pomiary, wyceny, zamówienia i montaże wykonywane są bez opóźnień, zgodnie z ustalonymi terminami.