POMIAR I MONTAŻ STOLARKI DRZWIOWEJ

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio w Państwa w domu. W tym celu proponujemy bezpłatną, niezobowiązującą wizytę naszego Specjalisty w dogodnym terminie.

Doradzimy w wyborze stolarki, która spełni Państwa oczekiwania. Nasz Specjalista będzie miał do dyspozycji nie tylko katalogi z opisami i przekrojami drzwi, ale również próbki i rzeczywiste wycinki poszczególnych modeli. Ułatwi to Państwu bezpośredni wybór rodzaju, modelu i kolorystyki drzwi, które będą wizytówką Państwa domu lub mieszkania przez długie lata.

Ponadto podczas wizyty przeprowadzimy fachowy pomiar, który pozwoli rzetelnie wycenić montaż, oraz określić dokładny czas wykonania usługi montażowej.

Możliwości montowania drzwi

akcesoria drzwiowe tychy

Oferujemy montaż stolarki drzwiowej. Mamy własną brygadę montażową, która dojeżdża do klienta, dokonuje pomiarów, demontuje starą stolarkę i montuje zakupione drzwi.

Aby zakupiona stolarka drzwiowa była długo i bezpiecznie eksploatowana, musimy zaplanować oraz wymierzyć otwór w murze, ustawić w nim drzwi i odpowiednio je wypoziomować, zamocować ościeżnicę i starannie ją uszczelnić. Na końcu sprawdzamy działanie drzwi, zamków i systemów alarmowych oraz właściwie je regulujemy. Staranność i dokładność wykonania tych czynności zagwarantują, że montowane przez naszą firmę drzwi, będą działać prawidłowo przez długi czas, a Państwo cieszyć się będą komfortem i bezpieczeństwem.

Sprawny i szybki montaż drzwi oraz ich wymiana stanowi dla nas podstawowy piorytet. Dlatego staramy każdą powierzoną nam prace rozpatrywać wpełni idyndywidualnie tak by montaż drzwi był dopasowany czasowo do klienta. Naszym standardem jest, by po każdym wykonanym zleceniu zostawić miejsce pracy tak jak zostało ono zastane.

tychy akcesoria drzwiowe
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM